insmile.ee | Meist
15302
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15302,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Meist

Kohene tulemus peale esimest kasutuskorda

 

Kohene tulemus ehk 2-9 tooni valgem naeratus – seda mugavalt kodustes tingimustes ning kõigest 10 minutiga!

 

InSmile hambavalgenduskomplekti teeb eriliseks patenteeritud ning iga suuga kohalduv silikoonist korduskasutatav hambakape ”InLumina”. Hambakape hakkab pärast 5 minutit päikese- või lambivalguse all laadimist toimima kui külmsinine LED-kiirgus, mis aktiveerib valgendava geeli toimeaine teie hammastel.

 

Protseduur on 100% turvaline ja mugav ning ei kahjusta teie hambaid ega igemeid. Protseduurijärgselt pole 24h jooksul soovitatav tarbida värvilisi jooke ega toiduaineid nagu tee, kohvi, punane vein või šokolaad. Samuti ei soovitata suitsetada.

 

Komplekt koosneb 30ml valgendusgeelist, 15ml eelhooldusainest ja patenteeritud silikoonist hambakapest ”InLumina”.

Komplektist jätkub vähemalt 10 kasutuskorraks.

 

Tunnustatud hambaarstide poolt üle maailma

 

InSmile S.R.L on loodud 2010. aastal Itaalias, Bolognas hambaarsti dr. Filippo Calicetti poolt. Nüüdseks tegeleb dr. Calicetti oma toodete turustamise ja arendamisega üle maailma.

 

InSmile usub, et hambavalgendustoodete koostis peaks tervislikel kaalutlustel olema sama kontrollitud ja oluline kui toiduainete puhul. InSmile toodete koostisosad on võimalikult naturaalsed ning õigel kasutamisel tervisele ohutud.

 

Maksimaalselt valge tulemus

 

Intensiivseima tulemuse saavutamiseks kasutage toodet 3 päeva järjest. Protseduuride vahel ei ole soovitatav suitsetada, tarbida musta kohvi ega teed, šokolaadi, punast veini või muid värvilisi toite.

 

Maksimaalselt valge ja püsiva tulemuse jaoks soovitame kasutada InSmile järelhooldusvahtusid Instant Smile Whitening Foam.

4

Toodet

280

Rahulolevat klienti

520

keskmiselt külastajaid päevas